Wystawy / Shows
   
Plan sędziowania / Judging plan (PDF)       

Wykaz wystawców / List of exhibitors (PDF)


Katalog (PDF)

Plan terenu wystawy / Plan of the show ground     12.05.2018    13.05.2018

UWAGA !   Ringi 1-4 znajdują się w hali, ringi 5-21 (sobota) oraz 5-19 (niedziela) znajdują się na sztucznej murawie w związku z czym obowiązuje bezwzględny zakaz wbijania śledzi oraz innych metalowych prętów w murawę boiska.
Boiska otoczone są ogrodzeniem do których można przywiązać sznurki i nimi przymocować namiot.
Ringi 22-25 (sobota) oraz 20-23 (niedziela) znajdują się na trawiastym boisku, na którym można przytwierdzać namioty śledziami.

Parking płatny przy wjeździe - 30 zł.
 
 
Wystawa - Show
  XXVI Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych - International Dog Show (CACIB)

Rozpoczęcie wystawy o godz. 10:00
 
Miasto - City, Date - Date

Łódź, 12-13.05.2018

Miejsce - Place

UWAGA NOWY TEREN WYSTAWY !
  
Chojeński Klub Sportowy - 93-357 Łódź, ul. Kosynierów Gdyńskich 18

Patronat honorowy

   

Sponsor główny

   

Fundatorzy nagród

            

         

Termin przyjmowania zgłoszeń - Deadline of entries

30.04.2018

Opłaty - Entry Fees

Wystawcy krajowi (wpływ na konto oddziału do dnia 2.05.2018)

KATALOG
Dla każdego wystawcy zostanie udostępniony katalog w postaci pliku PDF, który będzie dostępny w systemie w dniu wystawy, na dwie godziny przed rozpoczęciem sędziowania psów w ringach.
Katalogi w wersji drukowanej można zakupić w przedsprzedaży w systemie wystawy.NET w czasie zgłaszania psów na wystawę. Będą one do odbioru w dniu wystawy. Cena katalogu w wersji drukowanej wynosi 15 zł.

- za pierwszego psa  130 zł  (za psa rasy polskiej zniżka 50 %)
- za każdego następnego  120 zł  (za psa rasy polskiej zniżka 50 %)
- za psa w klasie młodszych szczeniąt, szczeniąt i weteranów  50 zł  (za psa rasy polskiej zniżka 50 %)
- za psa z tytułem Int.Champ.  70 zł

Dla członków oddziału w Łodzi obowiązuje zniżka 10 zł za psa.

Konkurencje dodatkowe:
- Najlepsza Para  40 zł
- Najlepsza Grupa  40 zł
- Konkurs Młody Prezenter  40 zł/dzień

Dla wystawy w systemie wystawy.NET dostępne są płatności PayU.

UWAGA !
Opłaty za psy zgłoszone w terminie do dnia 2.05.2018, wnoszone po dniu 2.05.2018 oraz w dniach wystawy, wynoszą 180 zł za każdego psa, bez względu na klasę i ilość zgłoszonych psów.
Każdy zgłoszony pies/suka podlega opłacie, bez względu na to, czy zostanie doprowadzony do oceny, czy też nie.

Bilety: normalny 10 zł, ulgowy (dzieci do 10 lat) 5 zł, dzieci do lat 3 za darmo, parking 30 zł.


Foreign exhibitors - payment up to 2.05.2018:

CATALOG
Catalog in the form of PDF file will be available for each exhibitor in the system on each of the exhibition day, two hours before the start of judging in the rings.
Catalogs in the printed version can be purchased in advance in the wystawy.NET system while doing dogs entry.
They will be available to be picked up on the day of the exhibition. The printed catalog price is 5 EUR.

- for the first dog  50 EUR
- for every additional dog  50 EUR

- minor puppy, puppy and veteran class  30 EUR
- Best Couple, Best Breeders Group  20 EUR
- Junior Handling  20 EUR/day

ATTENTION !  Paid after 2.05.2018 and at the show 60 EUR for every dog.

On-line payment PayU for this show are available in the wystawy.NET system.


Konto bankowe - Bank account

35 1240 3031 1111 0000 3426 6805, PKO SA VI O/Łódź

Foreign exhibitors:
IBAN:  PL 67 12403073 1978 0010 5723 7759
SWIFT: PKOPPLPW
Bank address:  Bank Pekao SA - Centrala, ul. Grzybowska 53/57, 00-950 Warszawa

The banking fee must pay owner of the dog. / Koszt przelewu bankowego pokrywa w całości wystawca.

Reklamy w katalogu, stoiska handlowe

Indywidualne/Individuals
czarno-biała/black and white - cała strona/whole page  -  150 PLN/40 EUR
czarno-biała/black and white - pół strony/half page  -  75 PLN/20 EUR
kolorowa/colour - cała strona/whole page  -  300 PLN/80 EUR
kolorowa/colour - pół strony/half page  -  150 PLN/  40 EUR

Firmy/Firms
czarno-biała/black and white - cała strona/whole page  -  300 PLN/80 EUR
czarno-biała/black and white - pół strony/half page -  150 PLN/40 EUR
kolorowa/colour - cała strona/whole page  -  600 PLN/160 EUR
kolorowa/colour - pół strony/half page  -  400 PLN/100 EUR


W katalogu zostaną zamieszczone tylko reklamy wcześniej opłacone.


Formaty reklam: cała strona (A-5) - 115 x 178 mm, pół strony (A-6) - 115 x 87 mm.
Gotowe reklamy - format pliku: CDR (Corel Draw - czcionki zamienione na krzywe), TIFF (min. 300 dpi), JPEG lub PDF.
Materiały do reklam: tekst + zdjęcia (TIF lub JPEG, min. 300 dpi).

Pliki można wysłać e-mail'em do dnia 20.04.2018 na adres: lodz@wystawy.net lub na adres oddziału.

Stawki za wynajem stoisk handlowych - opłaty zaksięgowane na koncie oddziału do dnia 6.05.2018
stoiska handlowe - 100 zł + 23% VAT/mb za dzień handlowy
stoiska gastronomiczne - rożen 1000 zł - do 8 metrów, powyżej 8 metrów - 100 zł za każdy kolejny metr za dzień handlowy + VAT
mała gastronomia - do 4 mb - 500 zł, powyżej - 100 zł/mb za dzień handlowy + VAT

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: lodzkioddzial@zkwp.pl

Reklama w relacji online
Istnieje możliwość wykupienia planszy reklamowej w relacji online: dla firm 600 zł, dla hodowców 300 zł.
Plansza będzie wyświetlana w oba dni wystawy.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt na adres: lodzkioddzial@zkwp.pl do 06.05.2018

Sędziowanie grup / Division of groups

  12.05.2018 (sobota/Saturday) - grupy/groups: 1, 3, 4, 5, 6, 10, rasy nieuznane przez FCI / breeds not recognized by FCI

13.05.2018 (niedziela/Sunday) - grupy/groups: 2, 7, 8, 9

Planowana obsada sędziowska - Judges

FCI 1
sobota
(Saturday)
Waldemar Federak (PL)
    Owczarek niemiecki / Deutscher Schäferhund / German Shepherd Dog

Anatoli Zhuk (BY)
    Owczarek szetlandzki / Shetland Sheepdog
    Owczarek szkocki długowłosy / Collie Rough
    Owczarek szkocki krótkowłosy / Collie Smooth

Zuzana Brotankova (CZ)
    Border Collie
    Bearded Collie
    Owczarek australijski (typ amerykański) / Australian Shepherd

Leos Jancik (CZ)
    Polski owczarek nizinny / Polish Lowland Sheepdog
    Polski owczarek podhalański / Tatra Shepherd Dog

Petra Marova (CZ)
   
Australian Cattle Dog
    Bergamsco
    Biały owczarek szwajcarski / White Swiss Shepherd Dog
    Ceskoslovensky Vlciak
    Nederlandse Schapendoes
    Owczarek francuski - Beauceron
    Owczarek francuski - Briard
    Owczarek kataloński / Catalan Sheepdog
    Owczarek pikardyjski / Berger Picard
    Owczarek staroangielski - Bobtail / Old English Sheepdog - Bobtail
    Owczarek z Majorki / Majorca Shepherd Dog
    Saarlooswolfhond / Saarloos Wolfdog

Roberto Schill (RO)
    pozostałe rasy / other breeds
 
 

FCI 2
niedziela
(Sunday)
Cristian Stefanescu (RO)
    sznaucer / Schnauzers

Ivo Ingraffia (IT)
    Dogi niemieckie (czarne, arlekiny) / Great Dane (black, harlequin)

Milan Krinke (CZ)
    Dogi niemieckie (błękitne) / Great Dane (blue)
    Dogi niemieckie (żółte, pręgowane) / Great Dane (fawn, brindle)

Torsten Lemmer (BG)
    Buldog angielski / Bulldog
    Cane Corso Italiano
    Pirenejski pies górski / Pyrenean Mountain Dog

Iwona Magdziarska (PL)
    Bullmastiff
    Dogue de Bordeaux
    Duży szwajcarski pies pasterski / Great Swiss Mountain Dog
    Shar Pei

Yuliya Ovsyannikova (RU)
    Czarny terrier rosyjski / Russian Black Terrier
    Owczarek kaukaski / Caucasian Shepherd Dog
    Owczarek środkowoazjatycki / Central Asia Shepherd Dog

Marek Lewandowski (PL)
    Doberman / Dobermann
    Pinczer miniaturowy / Miniature Pinscher
    Pinczer średni / Pinscher
    Pinczer małpi / Affenpinscher

Hans Stigt (NL)
    Berneński pies pasterski / Bernese Mountain Dog
    Hovawart

Anatoli Zhuk (BY)
    Bokser / German Boxer
    Landseer (typ kontyntalno-europejski) / Landseer (Continental-European type)
    Nowofundland / Newfoundland
    Tosa

Andrzej Szutkiewicz (PL)
    Leonberger
    Mastif angielski / Mastiff
    Rottweiler

Roberto Schill (RO)
    pozostałe rasy / other breeds
 
 

FCI 3
sobota
(Saturday)
Cristian Stefanescu (RO)
    American Staffordshire Terrier
    Bulterier miniaturowy / Miniature Bull Terrier

Patsy Hollings (UK)
    Bedlington Terrier
    Bulterier / Bull Terrier
    Dandie Dinmont Terrier
    Kerry Blue Terrier
    Norfolk Terrier
    Norwich Terrier
    Terier szkocki / Scottish Terrier

Magdalena Kozłowska (PL)
    Airedale Terrier
    Cairn Terrier
    Parson Russell Terrier
    West Highland White Terrier

Robert Kubes (CZ)
    Staffordshire Bull Terrier
    Yorkshire Terrier

Hans Stigt (NL)
    Jack Russell Terrier

Małgorzata Lula (PL)
    pozostałe rasy / other breeds
 
 

FCI 4
sobota
(Saturday)
Elisabeth Rhodin (SE)
    jamniki królicze / Rabbit Dachshunds
    jamniki standardowe / Standard Dachshunds

Zeljko Gajic (SLO)
    jamniki miniaturowe / Miniature Dachshunds
 
 

FCI 5
sobota
(Saturday)
Jean Louis Blais (CAN)
    Alaskan Malamute
    Siberian husky
    Samoyed

Yuliya Ovsyannikova (RU)
    Akita
    Akita amerykańska / American Akita
    Shiba

Robert Lamont (IRL)
    Szpic miniaturowy (Pomeranian)

Nemanja Jovanovic (SRB)
     Szpic mały / Miniature spitz

Zdenka Jilkova (CZ)
    pozostałe rasy / other breeds
 
 

FCI 6
sobota
(Saturday)
Elisabeth Rhodin (SE)
    Beagle

Andrzej Szutkiewicz (PL)
   
Gończy polski
    Ogar polski

Torsten Lemmer (BG)
     pozostałe rasy / other breeds
 
 

FCI 7
niedziela
(Sunday)
Patsy Hollings (UK)
    setery / Setters
     Wyżeł weimarski / Weimaraner

Luis Manuel Catalan (PT)
     pozostałe rasy / other breeds

 

FCI 8
niedziela
(Sunday)
Renata Niklasiewicz (PL)
     spaniele / spaniels
     pozostałe rasy / other breeds

Jean Louis Blais (CAN)
     Labrador Retriever
     Nova Scotia Duck Tolling Retriever

Elisabeth Rhodin (SE)
     Chesapeake Bay Retriever
     Flat Coated Retriever
     Golden Retriever
 
 

FCI 9
niedziela
(Sunday)
Zuzana Brotankova (CZ)
    Buldog francuski / French Bulldog

Zeljko Gajic (SLO)
    Lhasa Apso
    Pudle / Poodle 
    Shih Tzu

Leos Jancik (CZ)
    Boston Terrier
    Chihuahua długowłosy / Chihuahua Long-haired
    Chihuahua krótkowłosy / Chihuahua Smooth-haired
    Rosyjski toy / Russian Toy

Zdenka Jilkova (CZ)
    Lwi piesek / Little Lion Dog
    Mops / Pug
    Spaniel tybetański / Tibetan Spaniel
    Terier tybetański / Tibetan Terrier

Robert Kubes (CZ)
    Bichon Frise / Bichon a poil frisé
    Coton de Tuléar
    Pekińczyk / Pekingese
    Spaniel kontynentalny miniaturowy Papillon
    Spaniel kontynentalny miniaturowy Phalene

Heather Lamont (IRL)
    Cavalier King Charles Spaniel
    Chiński grzywacz / Chinese Crested Dog
    King Charles Spaniel

Nemanja Jovanovic (SRB)
     pozostałe rasy / other breeds

 
 

FCI 10
sobota
(Saturday)
Zeljko Gajic (SLO)
 
    Chart afgański / Afgan Hound
     Whippet

Robert Lamont (IRL)
     Charcik włoski / Italian Greyhound

Namanja Jovanovic (SRB)
     pozostałe rasy / other breeds
 
 

Rasy nieuznane przez FCI
sobota
(Saturday)
Leos Jancik (CZ)
    wszystkie rasy nieuznane przez FCI / all breeds not recognized by FCI

  Sędzia rezerwowy - ...

Konkurs Młody Prezenter (Junior Handling)

Renata Niklasiewicz (PL)
- Sobota / Saturday
Petra Marova (CZ)
- Niedziela / Sunday

Regulamin konkursu Młody Prezenter

KONKURENCJE FINAŁOWE

Sobota / Saturday

Najlepszy Młody Prezenter Dnia / Junior Handling - Renata Niklasiewicz (PL)
Najlepsza Para / Best Couple - Petra Marova (CZ)
Najpiękniejszy Pies Ras Polskich / Best Polish Breed - Anatoli Zhuk (BY)
Najlepsza Grupa Hodowlana / Best Breeders Group - Robert Kubes (CZ)
Najpiękniejszy Pies Użytkowy / Best Working Dog - Yuliya Ovsyannikova (RU)
Najpiękniejsze Młodsze Szczenię / Best Minor Puppy - Elisabeth Rhodin (SE)
Najpiękniejsze Szczenię / Best Puppy - Hans Stigt (NL)
Najpiękniejszy Weteran / Best Veteran - Zuzana Brotankova (CZ)
Najpiękniejszy Junior / Best Junior - Zdenka Jilkova (CZ)
Najpiękniejszy Pies Oddziału / Best Dog of Lodz Branch - Iwona Magdziarska (PL)
Najpiękniejszy Pies Rasy Nieuznanej / Best of Not Recognized Breed - Nemanja Jovanovic (SRB)
Najpiękniejszy BOS Wystawy / Best of Opposite Sex - Magdalena Kozłowska (PL)
Zwycięzca Grupy / Best of Group 1 - Jean Louis Blais (CAN)
Zwycięzca Grupy / Best of Group 3 - Zeljko Gajic (SLO)
Zwycięzca Grupy / Best of Group 4- Yuliya Ovsyannikova (RU)
Zwycięzca Grupy / Best of Group 5 - Torsten Lemmer (BG)
Zwycięzca Grupy / Best of Group 6 - Leos Jancik (CZ)
Zwycięzca Grupy / Best of Group 10 - Roberto Schill (RO)

Niedziela / Sunday

Najlepszy Młody Prezenter Dnia / Junior Handling - Petra Marova (CZ)
Najlepsza Para / Best Couple - Robert Kubes (CZ)
Najlepsza Grupa Hodowlana / Best Breeders Group - Petra Marova (CZ)
Najpiękniejszy Pies Użytkowy / Best Working Dog - Yuliya Ovsyannikova (RU)
Najpiękniejsze Młodsze Szczenię / Best Minor Puppy - Milan Krinke (CZ)
Najpiękniejsze Szczenię / Best Puppy - Marek Lewandowski (PL)
Najpiękniejszy Weteran / Best Veteran - Hans Stigt (NL)
Najpiękniejszy Pies Oddziału / Best Dog of Lodz Branch - Zdenka Jilkova (CZ)
Najpiękniejszy Junior / Best Junior - Jean Louis Blais (CAN)
Najpiękniejszy BOS Wystawy / Best of Opposite Sex - Leos Jancik (CZ)
Zwycięzca Grupy / Best of Group 2 - Cristian Stefanescu (RO)
Zwycięzca Grupy / Best of Group 7 - Nemanja Jovanovic (SRB)
Zwycięzca Grupy / Best of Group 8 - Patsy Hollings (UK)
Zwycięzca Grupy / Best of Group 9 - Anatoli Zhuk (BY)
Best In Show - Luis Manuel Catalan (PT)
 
 

Obsada sędziowska może ulec zmianie.


Aktualizacja / Update: 22-05-2018