Łódź, 16.09.2017
 
Krajowa Wystawa Psów Myśliwskich   więcej / more >
 
Klubowa Toy Terrierów   więcej / more >
 
Specjalistyczna
Wystawa Dobermanów, Pinczerów Krótkowłosych i Sznaucerów ("duże" CWC)   więcej / more >

Specjalistyczna Wystawa Psów 9. Grupy FCI - "TOY STAR" "duże" CWC)   więcej / more >
 
Łódź, 17.09.2017
 
Klubowa Spanieli i Psów Dowodnych   więcej / more >
 
Krajowa Wystawa Psów 1, 2, 3, 6 i 9. Grupy FCI   więcej / more >


UWAGA !  Osoby zainteresowane nieodpłatną pracą na naszych wystawach w charakterze sekretarzy, gospodarzy i tłumaczy (jęz. angielski, niemiecki, rosyjski, francuski) prosimy o kontakt mailowy: lodz@zkwp.pl

Badania okulistyczne i kardiologiczne podczas wystaw łódzkich w dniach 16-17.09.2017 w OSiR Wawrzkowizna.

Zapraszamy na badania okulistyczne z lekarzem weterynarii Marcinem Tomczakiem (więcej >)
Kilka słów o przeprowadzającym badania:
"Jestem absolwentem Wydziału Weterynaryjnego SGGW w Warszawie. W 2008 roku ukończyłem podyplomowe studia specjalizacyjne z zakresu chirurgii weterynaryjnej w AR w Olsztynie. W roku 2011 ukończyłem kurs okulistyki weterynaryjnej małych zwierząt NAVC w Orlando, Floryda (USA) prowadzony przez światowej sławy okulistów (Dr. Carmen  Colitz, Dr. Elizabeth Giuliano) a w 2012 roku prestiżowy kurs okulistyczny ( Basic Science Course) na Uniwersytecie Stanowym Płn. Karoliny (USA) będący obowiązkowym etapem szkolenia okulistów weterynaryjnych w standardzie American College of Veterinary Ophthalmologists. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje w diagnostyce obrazowej - co jest niezbędne w praktyce chirurgicznej. Szkolenie z zakresu UBM (ultrabiomikroskopia) oraz USG gałki ocznej przeszedłem w ramach kursów doskonalących dla lekarzy CMKP w Szpitalu Orłowskiego w Warszawie. Jestem członkiem ESVO (Europejskie Stowarzyszenie Okulistów Weterynaryjnych). Jestem aktywnym uczestnikiem wielu szkoleń i zjazdów okulistów weterynaryjnych na świecie."

Minimalna ilość psów, żeby badanie się odbyło to 20 !
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt na lodzkioddzial@zkwp.pl do 10.09.2017

Zapraszamy na badania kardiologiczne z lekarzem weterynarii Mirosławą Ziemba członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Kardiologii Weterynaryjnej (European Society of Veterinary Cardiology - ESVC) http://kardiologzwierzat.pl
Podczas badania będzie możliwość  wykonania pełnej konsultacji z badaniem echo serca, uzyskania certyfikatu (pełne badanie echo, EKG i konsultacja)  lub certyfikatu osłuchowego.
Badania hodowlane z certyfikatem możliwe są po ukończeniu 18 miesiąca życia psa (ponieważ wady wrodzone takie jak zwężenie aorty rozwija się do 18 miesiąca).
Suki nie mogą być w ciąży, laktacji lub cieczce.
Minimalna ilość psów, żeby badanie się odbyło to 5 !
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt na lodzkioddzial@zkwp.pl do 10.09.2017